wave
  • +962123456
  • daghayeghdars@email.com
  • لیکک خیابان هفت تیر
  • 32824206

دقایق درس

آکادمی آموزشی دقایق درس در راستای ارائه برترین گام به گام های درسی و کمک درسی از سال 1399 شروع به کار کرده است که در این چند سال با ارائه خدمات درسی رایگان از وبسایت درسی تا اپلیکیشن خدمات جامع درسی کار خود بصورت کامل رقم زده است. با تشکر از همراهی شما تیم پشتیبانی اکادمی آموزشی دقایق درس.... .

header art
wave

برترین اپلیکیشن برای کاهش استرس شب امتحان

  • ۶۱


‏تأثیر استرس.
‏تحت تاثیر استرس، اغلب کنترل خود و موقعیت‌هایی را که با آن‌ها روبرو می‌شویم از دست می‌دهیم. 25 درصد از مردم جهان در مقطعی از زندگی خود دچار اختلالات روانی یا عصبی می شوند. 40 درصد از کشورها هیچ سیاستی برای سلامت روان عمومی ندارند.
‏برنامه مدیتیشن تنفس یوگا مهارت های مدیریت استرس شما را آموزش می دهد.
‏🎓 از نظر علمی ثابت شده بود که استرس بر سیستم ایمنی بدن تأثیر منفی می گذارد. نوربو تکنیک کنترل استرس مبتنی بر ذهن آگاهی (MBSC) را پیشنهاد می کند. این روش به مدیریت استرس و تقویت ایمنی به صورت کوتاه و موثر کمک می کند و مهارت مدیریت استرس فعال را توسعه می دهد. روش آموزشی بر اساس تحقیقات در پایگاه علمی PubMed گردآوری و بر اساس تحقیقات انجام شده است.
‏تایمر سپاسگزاری.
‏❗️ از نظر تکاملی، انسان ها در به خاطر سپردن وقایع منفی تهدید کننده زندگی بهتر به ترتیب عمل می کنند. برای اجتناب از آنها در آینده.
‏رویدادهای خوشایند بر بقا تأثیر نمی‌گذارند و بنابراین به خوبی به خاطر نمی‌آیند.
‏🤯 به دلیل این مکانیسم تکاملی، انسان ممکن است این تصور را داشته باشد که زندگی عمدتاً از رویدادهای منفی تشکیل شده است.
‏😎 با این حال، این را می توان اصلاح کرد. فقط شروع به نوشتن تمام رویدادهای خوب در طول روز کنید تا ببینید که زندگی احساسات مثبت زیادی به شما می دهد.
‏🥰 تایمر سپاسگزاری به شما کمک می کند به زندگی خود به شیوه ای جدید نگاه کنید.
‏هر بار که شما تایمر را بشنوید، به هر رویداد خوشایندی فکر کنید. این می تواند یک قهوه صبحگاهی خوشمزه باشد، یک شب خوب بخوابید یا با یک دوست آشنا شدید.
‏آن رویداد را یادداشت کنید و از خود تشکر کنید.
‏برای بازگرداندن شما به واقعیت به مدیتیشن فوری نیاز است. برای شروع، تایمر را تنظیم کنید و هر بار که صدای گونگ را می شنوید به این سوالات پاسخ دهید:
‏آگاهی از مکان.
‏- اکنون کجا هستید؟ به دیوارها، مبلمان و پنجره نگاه کنید. هوا چطوره؟ روی چه چیزی نشسته ام؟
‏آگاهی از نیازهای بدن.
‏- آیا الان می خواهم غذا بخورم؟ آیا می خواهم حرکت کنم و کشش داشته باشم؟ آیا من خسته هستم و می خواهم استراحت کنم؟
‏آگاهی از افکار.
‏- آیا اکنون به آنچه در ابتدا برنامه ریزی کرده بودم فکر می کنم؟
‏این روش بازگشت به واقعیت در ابتدا مصنوعی به نظر می رسد، اما با گذشت زمان یاد می گیرید که بهتر به نیازهای واقعی خود گوش دهید و در زمان مناسب متوجه آنها شوید. این به شما کمک می کند تا ذهن آگاهی، خواب بهتر و شادی را توسعه دهید!
‏🎁 بازی های تسکین اضطراب، تمرینات تنفسی شکمی و مدیتیشن های هدایت شده به ایجاد عادات کنترل استرس کمک می کنند. ویژگی «باز کردن قفل 5 روزه Premium به صورت رایگان» این تمرین‌های ممتاز را برای کسانی که واقعاً به آن‌ها نیاز دارند به صورت رایگان در دسترس قرار می‌دهد.
‏این یک انتخاب درست برای هر کسی است که از اهمیت خودمراقبتی ذهنی آگاه است یا در جستجوی آن است. وضعیت ذهنی عالی و شرایط فیزیکی بهتر.
‏🔥 برنامه Norbu مدیتیشن و تمرینات ضد استرس را راهنمایی کرده است. تمرینات بسیار ساده و ایمن هستند. می توانید مراقبه کنید و از تنفس پاراسمپاتیک با یک راهنما یا در سکوت استفاده کنید.
‏سلامتی دیجیتال
‏خودسازی هدف چالش ضد استرس است. در طول یک ماه، یاد خواهید گرفت که استرس را به طور موثرتری مدیریت کنید. بازی‌های آرام‌بخش انجام دهید، نفس بکشید و مدیتیشن کنید - هر روز 8 تا 10 دقیقه. فقط بعد از چند روز شروع به درک بهتر و مدیریت احساسات خود خواهید کرد. بنابراین، در موقعیت‌های استرس‌زا احساس اعتماد به‌نفس و آرامش بیشتری خواهید داشت.
‏ما می‌خواهیم بدون استرس توسط افراد آگاه و آرام احاطه شویم و این هدف ماست!


برای دانلود برنامه کلیک کنید.....
نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
link